Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kierownica Clip-on
#1
Hej! Jak pisałem w dziale "Witamy", Heista jeszcze nie posiadam, a pytania się mnożą.

Kierownica typu clip-on w Heiście - przerabiał ktoś ten temat?
Bardzo podoba mi się to rozwiązanie. Lubię kierownicę typu drag, ale clip-on da się jeszcze nieco regulować i dostajemy pustą górną półkę! W necie widać trochę takich maszyn. Jak rozumiem te wystające mocowania kierownicy standardowej można jakoś usunąć z górnej półki? Odkręcić?
Clip-on 37 mm?

Wklejam film. Obok siebie maszyny z kierownicą drag i clip-on.





Jeszcze jeden Heist z clip-on... i owijka zamiast gumowych manetek.
Owijka to świetny patent! Oczko



Odpowiedz
#2
Hej!
Na naszym forum chyba - o ile mnie pamięć nie myli nie ma takiej kierownicy. Azjaci to lubią. U nich widziałem sporo takich maszyn. Prawdę powiedziawszy, zastanawia mnie, czy wymuszona przez taki rodzaj kierownicy pozycja będzie nawet nie na dłuższą, ale na średnią metę do zniesienia. Oczywiście przez założeniu pozostawienia seryjnego siedzenia. Osobiście mam tez dość płaską kierownicę, ale coraz częściej rozmyślam nad przejściem na „małpiatkę”... wysoko, dostojnie

Nie wiem, skąd jesteś, ale mogę polecić Conrad Motors z Pszczyny. Na pewno dorobią Ci taką kierownicę, jaką sobie wymarzysz. Pamiętaj o dużym przekroju, żeby pomieścić przewody.

Podsumowując - CCW nie ma tej kierownicy w ofercie, ale w końcu to ma być motocykl Twojego pomysłu

Pozdrawiam
Vect0r.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#3
mocowania kierownicy można odkręcić, fajny pomysł z clip on.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości