Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
System alarmowy bezprzewodowy w domu
#1
Pytanie z trochę innej beczki. Zastanawiam się nad zakupem alarmu Satel Integra 24, kontroler systemu bezprzewodowego Abax 2, moduł ETHM-1 Plus. Chcę uniknąć kucia ścian dlatego zależy mi na tym by wszystkie elementy systemu były bezprzewodowe (manipulatory, czujniki, syrena). Nie wiem jednak jak taki system sprawdzi się w mieszkaniu z wielkiej płyty o metrażu < 50 metrów kwadratowych. To oczywiste, że po kablu zawsze będzie lepiej, ale może macie jakieś doświadczenie z systemami bezprzewodowymi?
Odpowiedz
#2
Jeżeli chodzi o zasięg to nie wnikaj, nie będzie problemu. Kontroler możesz mieć w garażu, najdalszą czujkę na strychu i powinno działac.
Systemy alarmowe bezprzewodowe z pewnością mają wiele zalet, takich jak łatwość montażu, brak potrzeby kucia ścian czy układania kabli, a także elastyczność w zakresie rozmieszczenia czujników i manipulatorów w pomieszczeniu

Ogólnie dużę znaczenie ma tutaj firma na jaką się zdecydujesz, proponowałbym zerknąć sobie na rozwiazania w ofercie Satela https://www.napad.pl/produkty-1339-10561...ch-mru-300 .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości